ING. BEÁTA
BOTLÓOVÁ
+421 903 760 441
beata@zahrady-skalky.sk
 

Ponuka služieb

NÁVRH SKALIEK

Návrh znamená vytvoriť skalku podľa želania a predstavy zákazníka. Samotné umiestnenie, rozloha a štýl skalky, či výber skalničiek zohrávajú dôležitú úlohu pri individuálnom návrhu. Na stránke Ponuka rastlín si môžete pozrieť moju aktuálnu ponuku. Každý záujemca obdrží návrh skalky a cenovú ponuku vopred.

VÝSADBA NÁDOB

Nádoba môže byť kamenná, ale môže to byť aj sud, kvetináč či akýkoľvek obmedzený priestor. Skalky – nádoby sú vynikajúcim dekoračným prvkom pre tých, ktorí nemajú záhradu a chcú mať kúsok prírody na svojom balkóne alebo terase.

TRVALKOVÉ ZÁHONY

Záhony sa vysádzajú za účelom plošného farebného efektu. Sú obľúbené najmä u majiteľov väčších záhrad. Jednotlivé časti záhrady sa vysadia rôzne vysokými trvalkami. Farebný efekt sa dosahuje hustotou osadenia (viac rastlín jedného druhu), výberom kvetín podľa farby a doby kvitnutia (po celú sezónu na záhone niečo kvitne). Každý záhon je umeleckým dielom, ktoré odzrkadľuje status majiteľa záhrady.

PESTOVANIE A PREDAJ RASTLÍN

Vo svojej záhrade dlhoročne pestujem obľúbené skalničky, vyššie trvalky a dreviny. Na niektoré rastlinky sa musí čakať aj 2-3 roky, kým sa stanú životaschopnými a môžem ich ponúknuť záujemcom. Vy samozrejme nemusíte čakať, v mojej ponuke sú už rastliny, ktoré sú dostatočne zakorenené a sú vhodné na okamžité vysádzanie. Aktuálna ponuka rastlín. Rastliny posielam aj na dobierku.

PORADENSTVO V OBORE

Svojim zákazníkom rada poradím pri osadzovaní ich záhrady, pri ošetrovaní jednotlivých rastlín a starostlivosti o ne.

CENNÍK

Poradenstvo
Projekt
Rastliny od

15,- EUR/hod
od 30,- EUR (závisí od veľkosti projektu)
1.50,- EUR 

ceny podľa :

  • podmienok množenia rastliny
  • náročnosti pestovania
  • dostupnosti rastliniek
Ing. Béata Botlóová
webstránka od VirtuID